Loading......

Zaczęło się!:)

Zakończyliśmy pierwsze oficjalne spotkanie z serii Startup Browar Session.

Spotkanie bardzo ważne, ponieważ nie wiedzieliśmy dokładnie jakim odzewem będzie się cieszyć. Ale już dziś możemy powiedzieć, że wszystko udało się wyśmienicie:) W spotkaniu wzięło udział ok. 40 osób. Pokrótce opowiedzieliśmy o naszej inicjatywie, zaprosiliśmy obecnych do współpracy a następnie swoje prelekcje miało dwóch członków naszej ekipy:)

Już na samym spotkaniu otrzymaliśmy glosy wsparcie między innymi ze strony przedstawiciela Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz prywatnego przedsiębiorcy z Krosna.

Po zakończonych prezentacjach spędziliśmy jeszcze kilka dobrych godzin na lepszym poznaniu już w ramach indywidualnych rozmów.

Informacje o naszym spotkaniu odbiły się również echem w mediach:)

Gazeta.pl

Gospodarka Podkarpacka

Niedługo informacje z Polskiej Agencji Prasowej:)

Nie możemy pozwolić by obecne zainteresowanie naszą inicjatywą wygasło, dlatego serdecznie zapraszamy was do współpracy.

Jeśli prowadzicie startup i chcecie z nami pracować nad lepszą pozycją podkarpackich startupów napiszcie na [email protected] oraz prześlijcie swoje logo.

Już niedługo prześlemy wam nasze szczegółowe plany na przyszłość oraz razem z wami chcemy wypracować strategię dla rozwoju Podkarpackiego Ekosystemu Startupowego

Razem możemy więcej!

Pozdrawiamy zespół InUp

 

Scroll to top