Loading......

INUP Startup Academy

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym nowym projekcie

INUP Startup Academy.

Każde wydarzenie to warsztat dotyczący innych zagadnień w budowaniu firmy, każde spotkanie to inni mentorzy i eksperci z ciekawymi prelekcjami.

Każde spotkanie to możliwość poznania świetnych ludzi zainteresowanych tematem startupów i technologii tak samo jak Ty,

Rejestracji na spotkania możecie dokonać pod tym adresem.

OSOBY, KTÓRE UCZESTNICZYŁY W PIERWSZYM SPOTKANIU I ZADEKLAROWAŁY SIĘ NA SPOTKANIE 27

NIE MUSZĄ SIĘ REJESTROWAĆ 

Bądźcie z nami!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Plakat ISA

 

 

Spotkanie 5 marca –  Uniwersytet Rzeszowski – godzina 17:00

Szczegółowy program do pobrania tutaj.

Prelegenci:

20160114_112042
Temat: „Inwestycje funduszy VC”
Dominik Majewski – Menadżer inwestycyjny SATUS Venture, związany z rynkiem Venture Capital od niemal 10 lat, odpowiedzialny za działania operacyjne, w tym analizę projektów inwestycyjnych, wdrażanie, monitoring i wycenę inwestycji. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w banku, a także firmach doradztwa finansowego oraz biznesowego. Zasiadał w Radach Nadzorczych spółek z sektora elektroniki, IT, edukacji i rozrywki.

 

 

 

marta

Temat: „Jak zaprezentować się przed inwestorem?”

Dr Marta Czyżewska

Dyrektor  Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz menedżer zarządzający funduszem zalążkowym InnoFund. Koordynuje prace Komitetu Inwestycyjnego, odpowiada za opracowywanie biznes planów, budżetowanie, analizy finansowe, marketingowe, audyty przedsiębiorstw, analizy due dilligence, aspekty prawne i podatkowe dotyczące inwestycji venture capital oraz sprawuje nadzór nad spółkami portfelowymi funduszu. Zajmuje się działalnością szkoleniową i doradczą. Opracowała wiele ekspertyz i analiz, raportów rozwojowych dla różnych instytucji i przedsiębiorstw. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu rachunkowości finansowej, zarządczej, controllingu (także w SAP ERP), analizy finansowej oraz innowacyjnej przedsiębiorczości w języku polskim i angielskim.Pracę doktorską obroniła w 2006 roku w Szkole Głównej Handlowej nt. „Fundusze private equity w finansowaniu przedsięwzięć o wysokim ryzyku”.

 

jacek smulski

 

Temat: „Platforma startowa – TechnoparkBiznesHub

Jacek Smulski – Przedstawiciel Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz Podkarpackiego Parku Naukowo Technologicznego – Areopolis. Zaangażowany we wspieranie środowiska startupowego w regionie.

 

 

 

 

vadym

 

Temat: „Pseudo-inwestorzy – 800 000 zł za pół firmy. Czy tędy droga?”

Vadym Melnyk – CEO & Founder Cervi Robotics, firmy która specjalizuje się w robotyce, produkcji dronów, Cloud Computing oraz zaawansowanych systemach informatycznych opartych o przetwarzanie dużej ilości informacji. Zwycięzca międzynarodowych konkursów, Microsoft Student Partner.

 

 

 

 

 

G_Hajduk18

Temat: „Jak zbudować markę firmy?”

Grzegorz Hajduk – dyrektor zarządzający w agencji marketingowej One Voice, wykładowca, adiunkt w Katedrze Marketingu i Przedsiębiorczości na
Uniwersytecie Rzeszowskim, ekspert z zakresu komunikacji marketingowej, trener, konsultant, .
Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych poświęconych kwestiom skuteczności komunikacji marketingowej oraz zarządzania wizerunkiem organizacji. Projektuje i realizuje ilościowe i jakościowe badania marketingowe, opracowuje ekspertyzy poprzedzające wprowadzenie nowych produktów na rynek. Autor i współautor analiz, raportów, strategii rozwojowych, marketingowych oraz public relations. Prowadzi szkoleniani warsztaty z zakresu kształtowania wizerunku organizacji oraz efektywnej komunikacji w biznesie. Doradca z zakresu brandingu i strategii pozycjonowania marki.

 

trojniar

 

Temat: „Passé startupów – czyli o czym się nie mówi na początku drogi.”

Maciej Trojniar – Co-owner w Spolike.eu, Owner w MPAGENCJA – specjalista w zakresie marketingu, AdWords oraz FaceAds. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej

 

 

Warsztaty – Budowanie modeli biznesowych cz. 3 w oparciu o „Business Model Canvas”

Prowadzący:

1

 

Paulina Kawa – kobieta z pasją, trenerka, właścicielka firmy LIFE ROOTS, organizatorka i koordynatorka wielu spotkań, szkoleń i warsztatów, na których pomaga ludziom w osiąganiu ich celów. Współtwórczyni projektu Poznaj Smak Zdrowia – warsztatów zdrowego odżywiania. Pasjonuje się rozwojem osobistym, dąży do uzyskania równowagi ciała i ducha; propaguje świadomą profilaktykę zdrowia i zdrowy styl życia. Manager w firmie ROYAL GROUP Sp. z o.o., gdzie skutecznie i z sukcesem zrządza zespołem kilkudziesięciu osób. 

Inspiruje innych do działania, zachęca do aktywności i poznawania siebie oraz odkrywania swojego potencjału. Od wielu lat uczestniczy w szkoleniach i warsztatach w kraju i za granicą celem podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych i personalnych. Kocha podróże, które są ogromną dawką inspiracji.

 

 

3

 

Daniel Dereniowski –  pomysłodawca Podkarpackiej Koalicji Startupów „INUP”, ambasador fundacji „Startup Poland” w województwie Podkarpackim, Członek Zarządu Polskiego Klastra Badań Internetu Rzeczy, Pracownik Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości WSIiZ. Zawodowo zajmuje się doradzeniem osobom planującym prowadzenie biznesu. Zainteresowania naukowe dotyczą tematyki bezpieczeństwa informacji w przedsiębiorstwach.

 

 

 

 

 

A tak było na pierwszym spotkaniu!

DSC_0054 DSC_0005 DSC_0016 DSC_0022 DSC_0075 DSC_0056 DSC_0055 DSC_0046 DSC_0040 DSC_0037 DSC_0026 isa11 isa1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to top